Časté otázky  |   O nás  |   Kontakt
Tulsi Tea
Více o Tulsi
Zdravotní účinky
Objednat

O nás

Motto: Zdraví není stav, zdraví je proces. Získáváme ho každým okamžikem znovu.

Naše společnost se zaměřuje na dovoz a prodej bylinných přípravků a čajů nejvyšší kvality. Nabízíme ověřené přírodní přípravky a speciální TULSI čaje se zdravotními účinky, s certifikáty organického zemědělství. TULSI čaje jsou čistou bylinnou směsí listů a květů Tulsi zastoupené bazalkou osvátnou (Ocimum sanctum) a bazalkou pravou (Ocimum basilicum). Lahodné bio bylinné čaje jsou vyráběny ze směsi Tulsi (bazalky svaté a pravé), exotických bylin, koření a/nebo nejkvalitnějšího černého a zeleného čaje.

Cílem společnosti Organic India je citlivý přístup k přírodě. Čaje Organic India pěstují na desítkách tisíců akrů farmáři na svých biofarmách. Organic India podporuje ekologické zemědělství a od farmářů odkupuje čaj za oboustranně příznivé ceny.

Organic India vyrábí ekologické obaly. Krabička na čaje je vyrobena ze 100% recyklovatelného papíru. Smáčení čajové sáčky jsou vyrobeny z nebarvené biologické přírodní vlákniny.

Všechny čaje a přípravky podporují zdraví a mají bio certifikáty. Čaj, který nyní máte, je pojítkem mezi farmáři, pěstujícími byliny s láskou a vámi. Koupí Tulsi čaje Organic India podporujete ekologické zemědělství a nabízíte obživu farmářům, kteří respektují přírodu a přináší vám štěstí a zdraví.

V přírodě najdeme tisíce bylin s prokázanými zdravotními účinky. Tyto byliny umí léčit mnohé nemoci bez nežádoucích účinků. V dnešní uspěchané a technické době ztrácíme spojení s přírodou a není lehké najít čisté přírodní produkty, bez chemikálií a konzervantů. Pod značkou Ecce Vita – dr.Frej a Organic India se snažíme přinášet zájemcům organické bylinné přípravky, kosmetiku a čaje, které vycházejí s tisíciletých moudrostí starodávné medicíny. Spojení znalostí našich moudrých předků s moderními výrobními postupy nám umožnilo uvést řadu originálních certifikovaných přípravků a Tulsi čajů.

Tulsi se považuje za „královnu bylin“ a posvátnou rostlinu s léčivými schopnostmi. Tulsi (neboli bazalka posvátná) poskytuje čaji lahodnou a osvěžující chuť s mnoha účinky, podporující obranyschopnost a obranu proti stresu. Tulsi nabízí své zdravotní účinky popisované již 5000 let nyní i Vám. Ať Vám chutná!

Přehled všech našich přípravků a čajů najdete na adrese www.eccevita.cz.

Copyright (c) Ecce Vita, spol. s r.o., 2013 - všechna práva vyhrazena