Časté otázky  |   O nás  |   Kontakt

Tulsi Tea

Více o Tulsi
Zdravotní účinky
Objednat

TULSI S MÁTOU

Doplněk stravy. Bez kofeinu.Bylinný certifikovaný organický čaj v sáčcích.

Osvěžující směs z bazalky svaté (Tulsi) a máty. Povzbuzující máta peprná s jemně kořeněnou chutí svaté bazalky Tulsi navozují pocit osvěžení pro den nebo navečer. Lze pít jako teplý i studený čaj!

Tulsi, která je uznávána jako obecný posilující prostředek neboli "Elixír života", je již po dlouhý čas tradičně používána pro léčbu širokého spektra poruch.Tulsi posiluje obranyschopnost, působí proti stresu, má podpůrný účinek při nachlazení, jedná se o silný antioxidant. Podporuje životní sílu a dodává energii. Navozuje fyzickou pohodu a uvolnění. Přispívá k metabolismu tuků, cholesterolu a krevního cukru.
Druhou důležitou ingrediencí čaje je máta, která osvěžuje.

Složení

  • máta peprná (Mentha piperata) list 70%
  • bazalka posvátná (Ocimum sanctum) květy a listy 22,80%
  • bazalka pravá (Ocimum basilicum) květy a listy 7,20%
  • Užívání: 1 sáček na šálek. Zalijte vroucí vodou čajový sáček a nechejte luhovat pod pokličkou 10 minut. Pijte teplé. Můžete osladit. Pro maximální účinek pijte 3-5 šálků denně. 1 sáček na šálek. Zalijte vroucí vodou čajový sáček a nechejte louhovat přibližně 5-10 minut. Pijte teplé. Můžete osladit a případně dochutit mlékem. Ledový čaj: Chcete-li připravit ledový čaj, nalijte 2 šálky vroucí vody do konvičky s 8 sáčky, zakryjte a nechejte louhovat 20 minut. Odstraňte sáčky, přilijte 2 šálky studené vody a nechejte vychladit. Pro maximální účinek pijte 3-5 šálků denně.

    Upozornění: nesmí užívat děti, těhotné a kojící ženy.

    Balení: 18 sáčků, recyklovatelných, vakuově balených.

Copyright (c) Ecce Vita, spol. s r.o., 2013 - všechna práva vyhrazena